Historia

Historia

Natalia i Diego poznają się podczas festynu rybackiego i zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Chociaż nic o sobie nie wiedzą, zaczynają się ze sobą umawiać. Natalia nie wie zatem, że Diego ma brata bliźniaka imieniem Rodrigo, z którym od dziecka toczy zaciętą rywalizację. Kiedy ten dowiaduje się o nowej dziewczynie brata, bez wahania podszywa się pod niego z zamiarem zaciągnięcia jej do łóżka. Ponieważ Natalia nie zgadza się oddać mu się po dobroci, postanawia wziąć ją siłą. Z pomocą w odparciu natręta przychodzi jej kolega Andrés. Dochodzi do szarpaniny, w skutek której Rodrigo upada na głowę i zapada w śpiączkę. Natalia i Andrés uciekają z miejsca wypadku przekonani, że chłopak zginął. By ratować dziewczynę Carmen namawia ją na wyjazd do stolicy. Diego tymczasem zostaje w Tuxpan Veracruz przekonany, że Natalia zabawiła się nim, po czym uciekła z innym.

Dwa lata później Natalia i Diego spotykają się ponownie w stolicy w siedzibie firmy “Caprico”, w której on sprawuje stanowisko wiceprezesa, zaś ona znajduje pracę. Początkowo dziewczyna ucieka przed Diegiem z obawy, że znów spróbuje ją zgwałcić. On tymczasem prześladuje ją, by dowiedzieć się, dlaczego wyjechała bez słowa z miasteczka. W końcu wyjaśniają sobie nieporozumienia, ale nie mogą liczyć na nic więcej, bo on jest żonaty z Dianą. Natalia próbuje odsunąć się od chłopaka oraz jego firmy, lecz pilnie potrzebuje pieniędzy, by pomóc Carmen, która para ofiarą przemytu narkotyków, dlatego przyjmuje pomoc finansową od Diega i wraca do pracy w firmie.

Wkrótce Diana odkrywa, że nowa sekretarka Diega jest jego byłą dziewczyną i wypowiada jej wojnę. Dziadek chłopaka, Vicente, także nie darzy Natalii sympatią i zostaje sprzymierzeńcem Diany. Inaczej jest z Irene, córką Vicentego, która zaprzyjaźnia się z dziewczyną, nieświadoma, że jest jej córką. Także Diego zyska wroga i to w osobie rodzonego brata, który po odzyskaniu przytomności, zapragnie się na nim zemścić i znów posłuży się do tego Natalią, wykorzystując łączące go z Diegiem fizyczne podobieństwo.

Materiały novela.pl