Odcinek 10

W 10. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia myśli, że Diego próbuje ją osaczyć i naskakuje na niego. Emisja 4 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Odcinek 10

Eleazar zatrzymuje Carmen za usiłowanie przemycenia narkotyków. Diego przyjeżdża na lotnisko z bukietem róż i próbuje zbliżyć się do zapłakanej Natalii, lecz ona go unika. Policjant zdradza chłopakowi, że Carmen została zabrana na komisariat numer 27.

Vicente wpłaca kaucję za wolność Irene. Kobieta nie chce wracać z nim do domu samochodem. Postanawia wpierw pojawić się na wernisażu Tadea, by zniszczyć jego dzieła. Tadeo szybko dowiaduje się o jej czynie, lecz nie zamierza wnosić przeciwko niej pozwu. Diego poznaje powód zatrzymania Carmen i prosi Alberto o pomoc dla kobiety. Luz policzkuje Eleazara za zatrzymanie Carmen i rozkazuje mu zwrócić jej wolność. Alberto zdobywa pozwolenie dla Natalii, Abdula i Brigitte na widzenie się z Carmen.

Carlos niecierpliwie oczekuje Carmen na lotnisku w Miami. Kiedy dowiaduje się nieudanym przemycie, dzwoni do Camaróna. Ten umawia się z Jacqueline, żeby ją zabić. Alberto przekazuje Diegowi informacje na temat Carmen. Lupita widzi ich razem i zawiadamia Natalię. Dziewczyna niesłusznie ruga Diega za to, że ją osacza oraz z niej szydzi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze