Odcinek 100

W 100. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene i Natalia odwiedzają Tiburcia. Mężczyzna denerwuje się. Emisja 8 kwietnia o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 100

Tadeo mówi Irene, że jest mu przykro, że Natalia go nie akceptuje. Rodrigo podziwia Natalię podczas sesji zdjęciowej. Brigitte robi się zazdrosna, gdyż chciałaby, żeby chłopak oglądał się tylko za nią. Ojciec Juancho powtarza Marze to, co jej matka usiłowała wmówić biskupowi. Dziewczyna mówi księdzu, że otrzymała ofertę pracy i mieszkania od Gina i jest skłonna ją przyjąć. On powstrzymuje ją przed pospiesznym podjęciem decyzji.

Eleazar lamentuje na faktem, że oświadczył się Kimberly. Tadeo zaprasza Natalię na kolację, żeby mogła go lepiej poznać. Detektyw informuje Vicentego, że Alonso także zatrudnił go do pomocy w poszukiwaniach córki Irene. Rodrigo nie rozumie, dlaczego jego dziadek jest zainteresowany odnalezieniem wnuczki. Vicente wyjaśnia, że chce jako pierwszy zwrócić Irene jej córkę, żeby zdobyć jej przebaczenie.

Marcelo chwali Natalię za jej umiejętności na wybiegu. Gino przypadkiem spotyka Lu Chonga, lecz nie odpowiada na jego pozdrowienie. Następnie wyjaśnia Carmen, że zrobił to, żeby pozbyć się natręta. Tiburcio denerwuje się, gdy Irene i Natalia przychodzą do niego z wizytą. Pielęgniarka uświadamia je, że ich obecność szkodzi Tiburciowi i wyprasza je za drzwi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. agata
  6 abril, 2016 o 5:28 am  - Responder

  Ktos wie dlaczego brigit nie lubi natali?

 2. Ewelina
  6 abril, 2016 o 4:24 pm  - Responder

  Nudne Się robi jak flaki z olejem

 3. ania
  7 abril, 2016 o 10:19 am  - Responder

  no nudy za długo ciagna ta spiączke diega,kiedy w koncu Natalia dowie sie ze jest ich dwóch?

 4. tess
  8 abril, 2016 o 2:13 pm  - Responder

  Kiedy Irene dowie się że to Natalia jest jej córką?