Odcinek 101

W 101. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo dowiaduje się, że Irene jest matką Natalii. Emisja 11 kwietnia o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 101

Vicente zwraca się z pretensjami do Tadea o to, że wziął ślub z Irene za jego plecami. Ten wytyka teściowi, że nie powinien zgrywać obrażonego po tym, ile cierpienia przysporzył córce. Vicente zapowiada, że nigdy nie zaakceptuje go w swojej rodzinie i zmusza do wyjścia. Carmen uprzedza Gina, że jeśli ją oszuka, nigdy mu tego nie wybaczy. Ojciec Omar zawiesza księdza Juancha w obowiązkach z powodu skargi Rosario. On i Mara muszą znaleźć dla siebie kąt poza plebanią.

Tiburcio dyktuje Hildzie zdanie, w którym wyjawia prawdę o tym, że Natalia jest córką Irene. Pielęgniarka uważa, że pacjent postradał zmysły i nikomu o tym nie mówi. Ángela oferuje Marze gościnę w swoim domu. Rosario próbuje zmusić córkę do powrotu, lecz Ángela skutecznie jej to uniemożliwia. Ojciec Juancho informuje Natalię i Rodriga, że nie będzie mógł udzielić im ślubu. Rodrigo znajduje kartkę z wiadomością, którą Tiburcio podyktował Hildzie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze