Odcinek 103

W 103. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia dowiaduje się, że Diego ma brata bliźniaka. Emisja 12 kwietnia o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 103

Vicente konsultuje się z Alonsem w kwestii środka rozluźniającego, który podawany jest jego wnukowi. Lekarz jest zdziwiony, albowiem w dokumentacji medycznej nie ma żadnej wzmianki na ten temat i dodaje, że w obecnym stanie pacjent go nie potrzebuje. Irma wyjaśnia Vicentemu, że podaje Rodrigo ów środek przed wykonaniem masażu. Alonso prosi ją o sporządzenie listy podawanych lekarstw wraz z wielkością dawek.

Brigitte pyta Alberta, czy Diego ma brata bliźniaka. Ten odpowiada, że tak i opowiada jej historię braci. Rodrigo zabiera Natalię do pokoju swojego brata i mówi jej, że odkąd został pobity w Tuxpan, nie wybudził się ze śpiączki. Dodaje, że stało się to w dniu, w którym wybrano ją królową oraz zapowiada, że zemści się na tych, którzy zniszczyli jego bratu życiu. Natalia uświadamia sobie, że to nie Diego, lecz Rodrigo próbował ją zgwałcić i obawia się represji Diega (a właściwie Rodriga).

Eleazar skarży się Alonsowi, że zmęczył się towarzystwem Kimberly. Nie chce jednak złamać danego jej słowa, dlatego prosi przyjaciela, by był świadkiem na jego ślubie. Rodrigo próbuje uwieść Natalię.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze