Odcinek 104

W 104. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia radzi się księdza w sprawie Diega i Rodriga. Emisja 12 kwietnia o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 104

Rodrigo próbuje zaciągnąć Natalię do łóżka, lecz ona rozpoznaje w nim niedoszłego gwałciciela i przeraża się. Brigitte pragnie się dowiedzieć, dlaczego Rodrigo ukrył przed wszystkimi istnienie brata bliźniaka. On wpada w złość i nie udziela jej żadnych wyjaśnień. Natalia wyznaje księdzu, że bliźniaczy brat Diega próbował ją zgwałcić, a teraz leży nieprzytomny w śpiączce, a Diego pała nienawiścią do sprawców napaści. Ojciec Juancho przypomina dziewczynie, że ona i Andrés działali w obronie własnej.

Parafianie proszą biskupa o przywrócenie do obowiązków księdza Juancha. Mara przyznaje się, że jej złożyła fałszywe oskarżenia. Lupita mówi Eleazarowi, że podsłuchała jak Gino obiecał jej matce, że zamieszkają w Kanadzie i prosi go, żeby temu zapobiegł. Rodrigo czyni wyrzuty Natalii, że wyszła bez słowa. W odwecie ona wytyka mu, że nie wrócił na noc do domu i żąda rozwodu. Vicente prosi wnuka, żeby zakazał żonie wchodzenia do pokoju brata.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze