Odcinek 105

W 105. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Lupita ucieka z domu. Alonso wysłuchuje historii Natalii. Emisja 13 kwietnia o godz. 14:00 w TV Puls.

Odcinek 105

Kimberly sprowadza koleżanki do domu Alonsa, żeby podnieść go na duchu. Ten wyrzuca je za drzwi. Rodrigo zawiadamia Irene, że Natalia poznała już prawdę o tym, że ma barat bliźniaka i bardzo się przestraszyła. Irene uważa, że powinien był uprzedzić ją dużo wcześniej. Lupita wyrusza na poszukiwanie ciotki Gina, żeby przeszkodzić mu w poślubieniu matki. Carmen dowiaduje się z liściku o planach córki i prosi Eleazara o pomoc.

Diego powstrzymuje Irmę, gdy ta próbuje podać mu kolejną dawkę środka usypiającego i nakazuje jej wezwać Natalię. Irene wyjaśnia Natalii, że ukrywała przed nią prawdę na prośbę Diega. Natalia wyznaje jej, że ostatnio Diego zachowuje się jak Rodrigo. Irene przyznaje jej rację.

Tadeo prosi doktora Riestrę, by pomógł mu pożyć dłużej, albowiem pragnie odnaleźć córkę. Natalia opowiada Alonsowi o tym, jak Rodrigo próbował ją zgwałcić, a jej przyjaciel uderzył go w głowę, przez co ten teraz leży w śpiączce. Mówi mu także, że odkąd Diego wrócił z podróży z Monterrey, bardzo dziwnie się zachowuje…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze