Odcinek 107

W 107. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene i Alonso podejrzewają, że Diego cierpi na rozdwojenie jaźni. Emisja 15 kwietnia o godz. 14:00 w TV Puls.

Odcinek 107

Rodrigo szuka Brigitte w jej mieszkaniu i mówi jej, że Natalia ponownie go odtrąciła. Natalia prosi Irene i Tadea o pomoc. Irene dzwoni po Alonsa. Gino proponuje Carmen, że porozmawia z Lupitą na osobności i dowie się, dlaczego uciekła z domu. Jednakże dziewczynka nie chce mu niczego zdradzić i prosi jedynie, by wstawił się za nią u matki.

Natalia opowiada Alonsowi o tym, dlaczego uciekła przed Diegiem oraz zwierza się ze swoich obaw. Alonso porównuje zachowanie Diega do Rodriga i wspólnie z Irene podejrzewają, że chłopak może cierpieć na rozdwojenie jaźni. Natalia prosi ich o więcej informacji na temat osobowości Rodriga.

Alonso odkrywa, że próbka krwi wysłana do badań nie należy do Rodriga. Postanawia osobiście wejść do domu Cáceresów i pobrać pacjentowi krew do analizy. Brigitte i Rodrigo idą do łóżka. Po wszystkim chłopak odwozi ją do Caprico. Karina przyłapuje ich razem i czyni wyrzuty Rodrigowi. Rodrigo dowiaduje się, że Natalia spędziła noc poza domem i jedzie po nią do domu teściowej.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze