Odcinek 108

W 108. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Alonso demaskuje Rodriga. Rodrigo umyślnie powoduje wypadek. Emisja 18 kwietnia o godz. 14:00 w TV Puls.

Odcinek 108

Irma odkrywa, że Alonso pobrał od Rodriga (Diega) próbkę krwi do badań i w obawie przed tym, że ten może dowiedzieć się o zamianie braci, rzuca się do ucieczki. Alonso wraca do domu Cáceresów i prosi Lalę, żeby pomogła mu zabrać Rodriga (Diega). Kobieta jest zdezorientowana, ale zgadza się mu pomóc. Rodrigo dowiaduje się od dziadka, że o tym, co zrobił Alonos i wpada w złość. Próbuje nawiązać kontakt z Irmą, ale ta zdążyła już dać nogę.

Alonso prosi Irene, żeby przyjechała razem z Natalią do opuszczonej chatki. Lala informuje Rodriga, że Alonso zabrał jego brata, a Irene przepadła bez śladu. Alonso wyjaśnia Irene i Natalii, że doszło do zamiany braci – to Diego jest w śpiączce, a Rodrigo uzurpuje jego miejsce. Następnie dzwoni do Lali, by dowiedzieć się, czy Rodrigo wie już o zniknięciu brata. Diego umyślnie rozpędza samochód prosto w drzewo.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze