Odcinek 109

W 109. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Vicente dowiaduje się od Alonsa, że Rodrigo podawał się za Diega. Emisja 19 kwietnia o godz. 14:00 w TV Puls.

Odcinek 109

Alonso mówi Natalii i Irene, że muszą zawiadomić policję o zamianie braci i czym prędzej umieścić Diega na powrót w szpitalu. Conchetina wybiera się do Meksyku, by nie dopuścić do ślubu Gina z Carmen. Carmen dowiaduje się, że Diego ma brata bliźniaka. Rodrigo przypomina sobie chwile z przeszłości, w których pojawiają się Diego, Irma i Natalia. Irene i Natalia szukają Eleazara, żeby opowiedzieć mu o sytuacji z Diegiem. Eleazar ściąga do siebie Carmen, która czuje się zdezorientowana wiadomością o bliźniaczym bracie Diega.

Vicente przyjeżdża po Rodriga do szpitala – myśli jednak że chodzi o Diega – i dowiaduje się o tym, że Alonso porwał jego wnuka. Alonso zamierza opowiedzieć mężczyźnie o zamianie braci. Natalia i Irene pomagają w sporządzeniu portretu pamięciowego Irmy, żeby policja mogła ją odnaleźć. Gino urządza Carmen scenę ze zazdrości z powodu jej spotkania z Eleazarem. Alonso przyjeżdża do rezydencji Cáceresów, żeby wyjaśnić Vicentemu, że Rodrigo uzurpował sobie miejsce swojego brata. Rodrigo tymczasem dementuje jego wersję i zapiera się, że jest Diegiem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. ciekawa
  12 abril, 2016 o 1:48 pm  - Responder

  Co się stanie z Brigitte?

 2. ania
  12 abril, 2016 o 8:58 pm  - Responder

  Podla ta brigitte,chyba straci noge

 3. ciekawa
  13 abril, 2016 o 8:25 am  - Responder

  A co stanie się z jej dzieckie?