Odcinek 11

W 11. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia przyjmuje pomoc Diega. Stawia mu jednak warunek. Emisja 5 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Odcinek 11

Natalia rezygnuje z pomocy Diega i Alberta. Diego odchodzi obrażony i postanawia nie szukać więcej dziewczyny. Jacqueline zostaje napadnięta przez grupę zamaskowanych mężczyzn, gdy czeka na Camaróna, żeby przeprowadzić policyjną operację. Eleazar i jego ludzie wkraczają do akcji i dokonują zatrzymania napastników. Carlos dowiaduje się Camaróna, że próba schwytania Jacqueline zakończyła się fiaskiem. Camarón obiecuje mu, że znajdzie sposób, by zemścić się na kobiecie.

Irene chce odejść z domu i czeka na Diega, żeby się z nim pożegnać. Ten namawia ją do pozostania oraz rozpoczęcia terapii alkoholowej u Alonsa. Tadeo wysyła Irene jeden ze swoich obrazów. Ona wyrzuca go. Natalia szuka adwokata dla Carmen. Kiedy okazuje się, że usługi prawników są zbyt kosztowne, zmienia zdanie i postanawia przyjąć pomoc od Diega. Stawia jeden warunek – zapłaci za jego usługi swoją pracą.

Alberto przyjmuje sprawę Carmen. Diana wraca z Valle de Bravo, gdyż Oliverio otrzymał angaż do reklamy. Vicente wpada w złość, gdy spotyka Natalię w swojej firmie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze