Odcinek 110

W 110. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego opuszcza chatkę, w której ukrył go Alonso. Vicente ma zawał. Emisja 20 kwietnia o godz. 14:00 w TV Puls.

Odcinek 110

Tadeo dowiaduje się od Irene, że Rodrigo podawał się za Diega. Diego otwiera oczy i przypomina sobie kilka zdarzeń z przeszłości. Alonso zabiera Vicentego do chatki, w której ukrył Diega. Kiedy tam przyjeżdżają, chłopaka nie ma w środku. Vicente dostaje zawał i zostaje odwieziony do szpitala. Alonso zawiadamia Eleazara o zniknięciu Diega, by ten natychmiast wszczął poszukiwania. Detektyw nie daje Irene i Tadeowi dużych szans na odnalezienie ich córki.

Rodrigo ukrywa się w mieszkaniu Brigitte i nie chce jej nic powiedzieć na temat swojego brata. Irene dowiaduje się od Alonsa, że jej ojciec miał zawał i trafił do szpitala, zaś Diego zniknął z chatki i Eleazar już go szuka. Hilda przejmuje się tym, że to Rodrigo, a nie Diego poznał sekret Tiburcia. Cunchetina przyjeżdża do Puebli razem z ciotką i obie kierują się do stolicy. Lou Chong informuje je, że zna adres zamieszkania Lupity.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. ktos
    14 abril, 2016 o 6:43 am  - Responder

    W ktorym odcinku Natalia dowie sie ze Irene to jej mama