Odcinek 111

W 111. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia wpada w pułapkę Rodriga. Vicente wstawia się za wnukiem. Emisja 21 kwietnia o godz. 14:00 w TV Puls.

Odcinek 111

Diego kontaktuje się z Natalią, podaje jej swoje położenie i prosi o pomoc. Natalia natychmiast zawiadamia Alonsa i Eleazara. Lupita prosi Gina o lekcje języka włoskiego. Dziewczynka odkrywa, że jej przyszły ojczym nie miał problemów z policją, lecz jest żonaty z Cunchetiną. Brigitte słyszy, jak Alonso informuje Irene o odnalezieniu Diega. Niezwłocznie przekazuje wiadomość telefonicznie Rodrigowi.

Tadeo przychodzi do domu Cáceresów, żeby porozmawiać z Tiburciem. Hilda nie dopuszcza go do niego oraz odmawia rozmowy na temat jego córki. Morales i Galindo znajdują Diega. Ten wpada w przerażenie i rzuca się do ucieczki. Natalia przyjeżdża pod wskazane wcześniej przez Diega miejsce, lecz spotyka tam Rodriga, który podaje się za brata. Morales i Galindo doganiają Diega i zawiadamiają Eleazara. Ten orientuje się, że Natalia wpadła w pułapkę Rodriga i grozi jej niebezpieczeństwo.

Alonso zapewnia Vicentego, że Diego przebywa w klinice i wkrótce wydobrzeje. Diego otwiera oczy i prosi Alonsa, żeby niczego mu nie wstrzykiwał. On przekonuje przyjaciela, że podaje mu środek, który pomoże mu stanąć na nogi. Cunchetina i Lucrecia czekają na spotkanie z Ginem. Vicente przychodzi do Natalii, żeby prosić ją o wycofanie donosu przeciwko Rodrigowi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze