Odcinek 112

W 112. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia unika kontaktu z Diegiem, gdyż boi się zostać oszukana. Emisja 22 kwietnia o godz. 14:00 w TV Puls.

Odcinek 112

Argumenty Vicentego za wycofaniem donosu przeciwko Rodrigowi nie przemawiają do Natalii. Paolo, Ángela i Abdul mylnie biorą Lucrecię, Cunchetinę i jej towarzystwo za przestępców. Natalia uprzedza Irene, że gdy Diego wróci do zdrowia, odsunie się od niego. Alonso zawiadamia Natalię, że Diego pragnie się z nią zobaczyć, ale ona nie chce go widzieć.

Vicente nie daje się nabrać, gdy Rodrigo dzwoni do niego i podaje się za brata. Podirytowany chłopak prosi Brigitte, żeby dowiedziała się, jak przedstawia się sytuacja z nim i Diegiem. Diego dzwoni do Natalii. Dziewczyna denerwuje się i nie chce z nim rozmawiać, bo myśli, że to kolejna sztuczka Rodriga. Eleazar poznaje historię Cunchetiny i obiecuje jej swoją pomoc.

Alonso wyjaśnia Natalii, że to Diego, a nie Rodrigo próbował się z nią porozumieć. Ona jednak upiera się, żeby zostawił ją w spokoju. Diego przypomina sobie scenę z Rodrigiem i budzi się poddenerwowany, po czym prosi o sprowadzenie Alonsa. Kiedy lekarz zjawia się w klinice, ten wypytuje go o to, jak długo leżał w śpiączce oraz dlaczego Natalia myli go z Rodrigiem. Alonso wyznaje mu prawdę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze