Odcinek 114

W 114. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego ucieka ze szpitala, żeby rozmówić się z Natalią. Emisja 26 kwietnia o godz. 14:00 w TV Puls.

Odcinek 114

Lupita podaje Cunchetinie adres e-mail Gina. Diego ucieka ze szpitala, żeby zobaczyć się z Natalią, lecz ona nie chce wpuścić go do domu. Dopiero gdy zaczyna przypominać jej o wspólnie przeżytych chwilach, ta zmienia zdanie. Mówi jej, że ostatnią rzeczą, którą pamięta jest powrót z Monterrey oraz że za każdym razem, gdy odzyskiwał przytomność, Rodrigo i Irma znów go usypiali. Carmen, pielęgniarka, informuje Alonsa o ucieczce Diega.

Natalia opowiada Diegowi o incydencie z Tuxpan. On zaś wyjaśnia jej, dlaczego tak nagle zniknął. Kiedy pyta ją, czy oddała się jego bratu, Natalia obraża się i próbuje wyrzucić go z domu. Pojawia się Carmen i zatrzymuje chłopaka. Fernández sugeruje Rodrigowi, żeby oddał się w ręce policji, ale on odmawia. Vicente spotyka się z Diegiem. Wnuk prosi dziadka, żeby pomógł mu ukarać brata za to, co zrobił. Z pomocą Eleazara Cunchetina wysyła Ginowi pierwszy anonim.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. Kwiat
  27 abril, 2016 o 8:14 pm  - Responder

  Proszę o streszczenia

 2. ewa
  28 abril, 2016 o 4:06 pm  - Responder

  dajcie nowe streszczenia

 3. ewelina
  1 mayo, 2016 o 7:13 pm  - Responder

  dlaczego nie ma streszczeń ? dajcie prosze bo nie wiem co się dzieje w filmie !!!

 4. agata
  2 mayo, 2016 o 6:23 pm  - Responder

  kiedy będą nowe streszczenia?

 5. Kwiat
  5 mayo, 2016 o 9:40 pm  - Responder

  Nie doczekamy się chyba. Usneli. . .