Odcinek 12

W 12. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego staje w obronie Natalii, przez co naraża się Irene. Emisja 5 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Odcinek 12

Vicente jest zły na wnuka, że zatrudnił Natalię. Eleazar rozkazuje policjantom odnaleźć Camaróna i Carlosa Pereirę, żeby mógł udowodnić niewinność Carmen. Paolo i Abdul chcą zawieźć Eleazarowi samochód, który Carmen otrzymała w prezencie od Camaróna, żeby mógł go przeszukać. W trakcie jazdy zostają zatrzymani przez patrol policji. Eleazar dowiaduje się o tym i wstawia się za nimi u przełożonego.

Diana wpada do mieszkania Kariny i oznajmia, że Diego przyprawia jej rogi. Ta namawia ją, by ładnie się ubrała i odwiedziła męża w pracy, żeby się z nim rozmówić. Diana idzie za jej radą. W firmie przypadkowo wpada na Natalię i brudzi sobie ubranie. Diego wstawia się za dziewczyną, gdy Diana próbuje ją zwyzywać, i rozkazuje żonie wrócić do domu. Ona odgrywa się na nim wieczorem – zabrania mu spać w jednym łóżku i odsyła do pokoju dla gości. Diego wyznaje Irene, że nie wie, dlaczego poślubił Dianę. Natalia dowiaduje się z kart, że Diego ma żonę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. ania
  4 febrero, 2016 o 6:27 pm  - Responder

  chyba naraza sie dianie nie irene?

 2. mada
  4 febrero, 2016 o 9:51 pm  - Responder

  cos mi sie wydaje,że Natalia długo nie będzie wiedziała o bliźniaku i dlatego też ciągle coś będzie nie tak

 3. Kwiat
  5 febrero, 2016 o 4:32 pm  - Responder

  Proszę o kolejne streszczenia:)

 4. Ewelina
  5 febrero, 2016 o 6:20 pm  - Responder

  Kiedy kolejne streszczenia odcinków

 5. ania
  6 febrero, 2016 o 8:50 am  - Responder

  wlasnie kiedy natalia dowie sie o bliźniaku i ze to on chciał ja zgwalcic?