Odcinek 133

W 133. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Carmen wmawia Irene, że znała biologiczną matkę Natalii. Emisja 25 maja o godz. 15:05 w TV Puls.

Odcinek 133

Vicente wyjaśnia Rodrigowi powody, dla których odebrał córkę Irene oraz zmusza wnuka do milczenia, by nie dopuścić do podziału rodzinnego majątku z obcą osobą. Eleazar odwiedza Carmen w jej karczmie, żeby poruszyć temat matki Natalii. Kobieta denerwuje się i przypomina mu, że ona jest matką dziewczyny.

Irene przychodzi do mieszkania Tadea rozemocjonowana i wyznaje mu, że Natalia jest ich córką. Diego i Tadeo przyznają się, że wiedzieli o tym, lecz potrzebują potwierdzić swoje przypuszczenia poprzez badanie DNA. Irene nie chce zwlekać ani chwili dłużej i pragnie przytulić Natalię oraz nazwać ją swoją córką. Alonso i Diego są zaniepokojeni reakcją Carmen, kiedy dowie się, że Irene jest matką biologiczną Natalii. Eleazar poleca im skorzystanie ze sprawdzonego laboratorium do przeprowadzenia badań DNA. Diego wyrywa Natalii kilka rzekomo siwych włosów, by oddać do analizy.

Irene przedstawia się Carmen jako biologiczna matka Natalii. Carmen wmawia jej, że jest w błędzie, albowiem matka Carmen osobiście powierzyła jej Natalię pod opiekę. Alberto nakrywa Brigitte w ramionach Rodriga. Wpada w złość i chce pobić rywala. Carmen przychodzi do kościoła, żeby się wyspowiadać. Wyznaje księdzu, że skłamała w sprawie pochodzenia Natalii…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze