Odcinek 14

W 14. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Vicente nie zgadza się na rozwód Diega z Dianą. Emisja 8 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Odcinek 14

Diego wyznaje Irene, że zakochał się w Natalii, lecz nie może jej niczego zaoferować, gdyż ma żonę. Natalia podsłuchuje ich rozmowę, a później powtarza ją Ángeli. Ta namawia ją, by rozmówiła się z chłopakiem. Carlos wraca do Meksyku na polecenie szefa. Abdul zabiera siostry na widzenie z Carmen. Lupita płacze. Brigitte okazuje niezadowolenie z faktu, że musi odwiedzać matkę w areszcie. Diego opowiada Irene o tym, jak wystawił Natalię w Tuxpan, za co ona teraz go nienawidzi. Irene insynuuje mu, że dziewczyna mogła się w nim zadłużyć.

Camarón zgadza się przyjąć Brigitte, która szuka pracy w jego agencji. Diana prosi Natalię o przebaczenie na oczach Diega. Karina przeprasza Alonsa za przerwanie poprzedniej sesji. Diana proponuje Diegowi, żeby postarali się o dziecko, a kiedy on odmawia, oblewa jego garnitur wodą. Diego dzwoni wieczorem do Natalii z życzeniami dobrej nocy. Vicente zapowiada Diegowi, że nie pozwoli mu rozwieść się z Dianą. Brigitte wpada w oko Camarónowi.

Diana próbuje pojednać się z Diegiem, lecz on nie chce jej słuchać i żąda rozwodu. Natalia czuje się winna problemom małżeńskim Diega i namawia go, żeby odstąpił od zamiaru rozwiedzenia się z żoną. Oświadcza także, że nigdy nie zwiąże się z nim przez wzgląd na incydent z Tuxpan.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. ania
  6 febrero, 2016 o 3:43 pm  - Responder

  kiedy on jej powie ze to nie on ja chciał zgwałcic?

 2. Dominika
  6 febrero, 2016 o 5:24 pm  - Responder

  No właśnie też mnie to zastanawia…za długo się to ciągnie ze ona jeszcze nie wie, że Diego ma beata bliźniaka..a wiecie może co się teraz dzieje z rodrigiem? Od czasu gdy go przywieźli do szpitala nic o nim nie wiadomo…mówili tylko ze stan jest ciężki. Czy on jest w śpiączce? Tak mi się wydaje, chociaż może mówili co z nim się dzieje ale widocznie ki umknęło….

 3. Ewelina
  6 febrero, 2016 o 7:26 pm  - Responder

  Nic nie mówią o Rodrigo

 4. smutne
  7 febrero, 2016 o 12:23 pm  - Responder

  Rodrigo leży w szpitalu jest w śpiące, przebudzi się ale tylko pielęgniarka będzie o tym wiedziała. Będzie chciał się zemścić na Diegu i zamieni się z nim, Diego będzie przez jakieś 30 odc leżał w szpitalu i pielęgniarka będzie mu ciągle coś podawała i będzie tak jakby w śpiące nikt nie będzie wiedzial co zrobił Rodrigo będą myśleli ze to Diego i ozeni sie z Natalia dopierogdzieś kolo 105 odc nwm dokładnie wszystko wyjdzie .

 5. mada
  7 febrero, 2016 o 7:16 pm  - Responder

  to bedzie bardzo denerwujące!!!. Tyle odcinków…co niby Rodrigo rozwiedzie sie z Dianą i będzie mężem Natali?

  • Ewelina
   7 febrero, 2016 o 8:22 pm  - Responder

   Po 2 odcinki szybko będzie leciało

 6. Smutne
  7 febrero, 2016 o 8:10 pm  - Responder

  Niee . Diego sie z nia rozwiedzie bo odkryje ze go zdradza a tak wogole około odcinków 50 to umrze

  • Ewelina
   7 febrero, 2016 o 8:10 pm  - Responder

   Diana umrze?

 7. smutne
  7 febrero, 2016 o 8:52 pm  - Responder

  Tak

 8. ciekawa
  7 febrero, 2016 o 10:06 pm  - Responder

  Dlaczego umrze Diana

 9. ania
  7 febrero, 2016 o 10:29 pm  - Responder

  troche chore ze to tak pózno wyjdzie i jeszcze to ze diega połoza do szpitala,chyba nie bede tego ogladac,myslalam ze to za pare odc.wyjdzie ze to rodrigo chciał ja zgwalcic,a ona sie nie kapnie ze to nie diego przeciez ten rodrigo chamsko sie zachowuje

 10. smutne
  7 febrero, 2016 o 11:29 pm  - Responder

  Dopiero pod koniec sie domyśla .. Diana będzie chciała rozjechac Natalie ale jej sie to nie uda i spowoduje wypadek i później w szpitalu umrze

 11. smutne
  7 febrero, 2016 o 11:32 pm  - Responder

  Natalia Dopiero sie dowie o bliźniaku w 102 odc

 12. mada
  7 febrero, 2016 o 11:42 pm  - Responder

  dziwne ,że nie kapną sie że zamiast Diega Rodrigo bedzie z Natalią. nawet koledzy?A tak wogóle to Diego mógłby rozmówić sie z nią o tym jej zachowaniu i wyjasnili by sobie wszystko

 13. smutne
  8 febrero, 2016 o 12:58 pm  - Responder

  No nikt się nie kapnie no bo jak będą chodzić do szpitala a tam niby Rodrigo lezy. Diego właśnie jej nie powie nic o Rodrigu ale tak chociaż coś bedzie sie dziać. Ciekawy tez bedzie wątek Irene i Alonso 🙂

 14. Carola
  20 febrero, 2016 o 12:57 pm  - Responder

  Dianę uśmiercą bo Esmeralda musiała odejść z tego serialu aby zagrać główną rolę w Kolorze Namiętności w tym samym paśmie. Nie dała by rady grać w 2 serialach.