Odcinek 140

W 140. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Brigitte odkrywa, że jest w ciąży. Prosi Karinę o pomoc. Emisja 7 czerwca o godz. 15:05 w TV Puls.

Odcinek 140

Eleazar opowiada Alonsowi o Carmen i jej byłych narzeczonych, którzy powracają do jej życia, jeden po drugim. Alonso wyjaśnia przyjacielowi, że jej przeszłość zatacza krąg, a ona zamyka nierozwiązane sprawy. Carmen zwierza się Irene, że jest zazdrosna o Abdula. Irene tłumaczy kobiecie, że nie może czuć zazdrości, albowiem nie wygląda na zakochaną w Abdulu. Diego powoli traci zaufanie do Natalii z powodu nieczystych zagrywek jego brata, Rodriga.

Brigitte odkrywa, że jest w ciąży. Przychodzi do Kariny, żeby prosić ją o pomoc. Ta namawia ją, żeby porozmawiała z Rodrigiem i zobligowała go do wzięcia odpowiedzialności za dziecko, a zwłaszcza powiedziała prawdę Albertowi. Mali szuka pracy w sklepie papierniczym. Abdul wystawia jej rekomendacje. Diego zwraca się z pretensjami do dziadka o to, że Eskenda nie działa jak powinna z powodu złych maszyn, jakie zamówił Rodrigo. Jaiba wyrzuca Abdula po kolejnej kłótni.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze