Odcinek 148

W 148. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo pozbywa się ciała Alberta. Natalia poznaje swoich rodziców. Emisja 17 czerwca o godz. 15:05 w TV Puls.

Odcinek 148

Alberto szuka Rodriga w jego domu, żeby wypomnieć mu, że oszukał go razem z Brigitte. W trakcie bójki Rodrigo sięga po klucz do rur i uderza rywala w głowę, doprowadzając do jego śmierci. Następnie posyła Hildę po zakupy, żeby w trakcie jej nieobecności, wynieść ciało z domu. Umieszcza zwłoki Alberta w bagażniku jego samochodu, zawozi nad przepaść, po czym podpala pojazd i strąca w dół.

Abdala żegna się z Carmen, bo myśli, że jej syn nigdy go nie zaakceptuje. Hilda potwierdza Alonsowi, że Alberto odwiedził Rodriga w jego domu. Tiburcio próbuje im coś powiedzieć, lecz nie potrafi. Eleazar czuje perfumy Kimberly w mieszkaniu Moralesa. Carmen odwiedza Irene i Tadea, żeby potwierdzić im, że Natalia jest ich córką. Abdul postanawia dać kolejną szanse Abdali. Natalia doznaje szoku na wieść, że jest zaginioną córką Irene i Tadea. Prosi ojca Juana o spotkanie, gdyż pragnie poznać swoją prawdziwą historię.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze