Odcinek 15

W 15. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana prosi Natalię o pomoc w zdemaskowaniu kochanki Diega. Emisja 9 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Odcinek 15

Diego wyjaśnia Natalii, że chce się rozwieść z Dianą, bo jej nie kocha. Mimo to dziewczyna czuje się odpowiedzialna za jego decyzję i składa wymówienie. Carmen zyskuje wroga w osobie naczelniczki aresztu. Diana błaga Diega, żeby do niej wrócił. Gdy jej starania zawodzą, wynajmuje detektywa i zleca mu odnalezienie kochanki męża.

Brigitte ma szczęście podczas castingu i zostaje umówiona na kolejne zdjęcia. Ma pozować w stroju kąpielowym. Carlos wraca do Meksyku i oznajmia Camarónowi, że jego szef rozkazał mu doprowadzić sprawy do porządku. Diego przychodzi do mieszkania Natalii, żeby przekonać ją do powrotu do pracy. Alberto nie chce zdradzić dziewczynie wysokości swojego honorarium, tłumacząc, że zrobi to dopiero po zakończeniu sprawy. Natalia postanawia zostać w firmie.

Alonso sugeruje Diegowi, żeby dobrze przemyślał swoje działania i nie pozostawiał Diany bez opieki. W trakcie ubierania kostiumu kąpielowego Brigitte rozpoznaje głos Carlosa Pereyry. Diana prosi Natalię, żeby pomogła jej w dotarciu do kochanki Diega.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    8 febrero, 2016 o 9:59 pm  - Responder

    ale ten diego robi dziwne miny

  2. ania
    8 febrero, 2016 o 10:00 pm  - Responder

    livia ma super włosy