Odcinek 16

W 16. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia jest świadkiem, jak Diana całuje się z Oliveriem. Emisja 9 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Odcinek 16

Carlos widzi, ja Brigitte opuszcza biura Camaróna i biegnie za nią. Dziewczyna obwinia mężczyznę o to, że jej matka siedzi w areszcie. Następnie uderza go i ucieka. Carlos wyjaśnia Camarónowi, że Brigitte jest córką Carmen. Kimberly wspomina Eleazarowi o spotkaniu z Carlosem. Ten przekazuje Jacqueline i Moralesowi informację o powrocie mężczyzny.

Naczelniczka aresztu wszczyna bójkę z Carmen. Kobieta trafia do karnej celi. Natalia mówi Ángeli, że nie zamierza brać odpowiedzialności za rozpad małżeństwa Diega. Diana i Oliverio umawiają się w kawiarni. Eleazar i jego ludzie przeszukują agencję, w której Brigitte spotkała Carlosa, lecz niczego nie znajdują. Vicente wpada w złość na wieść, że Natalia i Diego są poza biurem. Natychmiast podejrzewa, że są razem. Ojciec Juancho radzi Diegowi, żeby zostawił Natalię w spokoju, jeśli naprawdę ją kocha. Natalia i Ángela widzą, jak Diana całuje się z Olveriem.

Irene oznajmia Alonsowi, że ich dziecko umarło. Karina wmawia Dianie, że Natalia jest kochanką jej męża. Alberto dowiaduje się, że Carmen została ukarana i nie wolno jej przyjmować wizyt. Irene wyciąga od Gámeza adres zamieszkania Natalii. Diana prosi Karinę, żeby zdobyła dla niej wszystkie informacje o Natalii. Eleazar dowiaduje się o problemach Carmen wewnątrz aresztu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. Ewelina
  9 febrero, 2016 o 3:11 pm  - Responder

  Na początku nie byłam przekonana do tego filmu i do głównego bohatera. Ale już polubiłam serial i Diega

 2. AGA
  9 febrero, 2016 o 3:38 pm  - Responder

  Ja tak samo , myślałam że ten serial nie zastąpi Za Głosem Serca, bo tak na marginesie była to najlepsza telenowela jaką oglądałam. muszę przyznać,ze powoli wciągnęłam się w tą telcię 🙂

 3. Ewelina
  9 febrero, 2016 o 4:32 pm  - Responder

  Tez uwielbiam za głosem serca

 4. Carola
  20 febrero, 2016 o 12:59 pm  - Responder

  Mnie też się spodobał ten serial ma komediowe wątki a Diego ujdzie jest sympatyczny.