Odcinek 17

W 17. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana planuje wtrącić Natalię do więzienia. Emisja 10 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Odcinek 17

Eleazar wypiera się przed Jacqueline swojej miłości do Carmen. Później dręczą go wyrzuty sumienia, że wyrzekł się swoich uczuć oraz nie potrafił pomóc ukochanej kobiecie. Diana przekazuje detektywowi informacje na temat Natalii i wskazuje ją jako kochankę jej męża. Morales zawiadamia Eleazara, że namierzył dom Tomása Gonzalesa. Eleazar doprowadza do zatrzymania mężczyzny.

Detektyw informuje Luz, że Natalia ma dług wobec banku, w którym wzięła kredyt. Galindo opowiada detektywowi o sytuacji, w jaki znaleźli się Carmen i jej rodzina. Irene odwiedza Natalię w jej domu, żeby namówić ją na powrót do pracy w Caprico. Diego i Eleazar przychodzą pijani do mieszkania Alonsa. Tadeo oznajmia Cristóbalowi, że postanowił wrócić do stolicy Meksyku. Diana słyszy, jak Natalia i Ángela rozmawiają o jej pocałunku z Oliveriem. Postanawia się jej pozbyć, wplątując ją w handel narkotykami tak jak Carmen.

Alonso zaczyna rozmyślać o Irene, choć sam nie wie dlaczego. Diana planuje kupić narkotyki i zabiera ze sobą Karinę. Ponosi jednak klęskę, albowiem dwaj mężczyźni biorą je za prostytutki i zmuszają do ucieczki. Diego dzwoni pijany do Natalii i próbuje się z nią umówić.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze