Odcinek 173

W 173. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego zostaje pomylony z bratem. Rodrigo planuje kradzeż. Emisja 22 lipca o godz. 15:10 w TV Puls.

Odcinek 173

Eleazar zdobywa nagranie wideo dokumentujące, jak Rodrigo wchodzi do sklepu po benzynę, którą następnie podpalił samochód Alberta z nim w środku. Irene i Natalia rozsypują prochy Tadea w muzeum. Luz przyznaje się Eleazarowi, że ona i Lupita wywołały zamieszanie, które skłóciło go z Carmen, bo chciały wzbudzić w nim zazdrość o narzeczoną. Diego odwozi Simonę do jej domu. Mężczyzna, który dowiedział się z gazety o nagrodzie w zamian za wydanie Rodriga, bierze Diega za jego brata i zabiera go ze sobą. Rodrigo próbuje poderwać starszą od siebie kobietę, żeby następnie oskubać ją z pieniędzy, kupić sobie fałszywy paszport i uciec z kraju. Lego plan legnie w gruzach, gdy okazuje się, że kobieta ma męża.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. ewelina
  26 julio, 2016 o 1:11 pm  - Responder

  gdzie następne streszczenia ?

 2. Ana
  27 julio, 2016 o 12:24 am  - Responder

  Totalna porażka, z tej telki streszczenia nigdy nie były dodawane na bieżąco, do sporej części odcinków streszczeń nie ma do dnia dzisiejszego, a telka za chwilę się kończy. Po co ta strona wogóle istnieje…

 3. agata
  6 agosto, 2016 o 7:46 pm  - Responder

  gdzie są nowe streszczenia już 10 odcinków minęło a tu nadal nie ma