Odcinek 186

W 186. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo zostaje śmiertelnie ukąszony przez grzechotnika. Emisja 10 sierpnia o godz. 15:10 w TV Puls.

Odcinek 186

Morales omyłkowo bierze Diega za Rodriga i zatrzymuje go. Eleazar wyjaśnia nieporozumienie i dla bezpieczeństwa wręcza Diegowi kamizelkę kuloodporną. Prosi go również, by okrążył domek, w którym ukrył się jego brat, podczas gdy oni wejdą do środka. Rodrigo odkrywa, że Natalia zdradziła jego kryjówkę i postanawia ją opuścić. Brigitte próbuje wykorzystać okazję, żeby uciec. Eleazar nakazuje jej ukryć się przed Rodrigiem, który wybiega za nią z bronią. Chłopak strzela do Moralesa i Eleazara. Diego wkracza do akcji. Sięga po broń i mierzy do brata. Ten bierze Brigitte za zakładnika i razem wpadają do skrzyni z grzechotnikami.

Vicente identyfikuje ciało wnuka. Eleazar i Brigitte walczą o życie w szpitalu. Carmen rozpacza. Irene odkrywa, że Alonso ją oszukał i zwraca się do niego z pretensjami. Abdala otwiera oddział swojego sklepu i świętuje z tego powodu z Abduel i Mali. Eleazar odzyskuje siły i wraca do domu. Brigitte także, choć traci ciążę i ma amputowaną nogę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze