Odcinek 19

W 19. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia zostaje zatrzymana i posądzona o handel narkotykami. Emisja 11 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Odcinek 19

Vicente pokazuje Diegowi anonim oraz narkotyki znalezione pod biurkiem Natalii. Chłopak posądza go o zaaranżowanie wszystkiego. Postanawia uprzedzić Natalię o zamiarach dziadka, lecz nie może się do niej dodzwonić. Sánchez zatrzymuje Natalię, podejrzaną o handel narkotykami. Sañudo uprzedza Vicentego, że będzie musiał złożyć zeznania. Eleazar mówi Albertowi, że jeśli udowodnią, że walizki, w których znaleziono narkotyki, były prezentem od Carlosa, sędzia może ponownie rozpatrzyć sprawę Carmen.

Sañudo pokazuje Natalii narkotyki, które rzekomo rozprowadzała, jako powód jej zatrzymana. Diego przerywa im i oznajmia, że kokaina należy do niego. Vicente nakazuje Karinie złożyć zeznania przeciwko Natalii. Eleazar sugeruje Sañudowi zlecenie badania odcisków palców znajdujących się na paczce z narkotykami i porównał je z podejrzanymi. Karina informuje Dianę o skutkach jej intrygi.

Eleazar dowiaduje się, że na opakowaniu z narkotykami znajduje się siedem różnych odcinków palców. Natalia i Diego zostają zwolnieni. W dowód wdzięczności za okazaną pomoc dziewczyna całuje go. Diego ponownie obwinia dziadka o podrzucenie narkotyków do biurka Natalii oraz zapowiada, że dowie się, kto naprawdę próbował jej zaszkodzić.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze