Odcinek 2

W 2. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo podaje się za Diega i próbuje zgwałcić Natalię. Emisja 29 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Odcinek 2

Natalia całuje Rodriga, gdyż bierze go za Diega. Para umawia się na kolejne spotkanie podczas festynu. Diego przyjeżdża do miasteczka na rowerze. Natalia spotyka go i nie rozumie, dlaczego tak szybko zmienił ubranie. Diego wraca do domu, żeby rozmówić się z bratem i zakazuje mu zbliżać się do Natalii. Później, z pomocą kolegów, Alonsa i Artura, zamyka go w jego pokoju. Carmen wdaje się w spór z kobietami z miasteczka i zostaje zatrzymana przez policję, przez co spóźnia się na festyn, by zobaczyć koronację Natalii.

Diana uwalnia Rodriga. On zabiera ją na festyn, żeby pokazać jej, jak Diego ugania się za inną dziewczyną. Diego wyznaje Dianie, że jej nie kocha. Rodrigo wykorzystuje okazję i udaje swojego brata przed Natalią. Następnie zabiera ją na stronę i próbuje zgwałcić. Andrés spieszy jej na ratunek. Uderza chłopaka kamieniem w głowę i ucieka razem z Natalią. Po powrocie z komisariatu Carmen zastaje córką we łzach. Ona opowiada jej, że Diego usiłował ją zgwałcić. Andrés postanawia zaciągnąć się na statek kapitana Carrasco.

Diego i Alonso znajdują Rodriga nieprzytomnego i wzywają karetkę. Lekarz nie daje chłopakowi dużych szans na przeżycie. Vicente nakazuje policji odnaleźć winnego zamachu na życie jego syna. Natalia ucieka z miasteczka, żeby uniknąć odpowiedzialności za wypadek, który – jak sądzi – doprowadził do śmierci Diega.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. agata
    25 enero, 2016 o 12:44 pm  - Responder

    Wie ktos gdzie moge sprawdzic streszczenie filmy to moje zycie!!!!!!

  2. agata
    25 enero, 2016 o 12:45 pm  - Responder

    Levi !! na puls o 11.45