Odcinek 20

W 20. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana uświadamia Natalię, że przyłapała ją na pocałunku z Diegiem. Emisja 11 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Odcinek 20

Carmen zapewnia Eleazara, że zachowała etykiety z walizek sprezentowanych przez Carlosa. Diego prosi szefa ochrony o nagrania z kamer. Vicente odkrywa, że to Karina i Diana podrzuciły narkotyki do biurka Natalii. Wraca do domu i rozzłoszczony woła Dianę, a chwilę później traci przytomność.

Pineda mówi Tadeowi, w którym roku Vicente przyłączył się do fundacji. Mężczyzna jest zaskoczony, gdy okazuje się, że w tym samym czasie on wygrał zagraniczne stypendium. Diana wypomina Natalii, że całowała się z jej mężem. Eleazar zleca Moralesowi sprawdzenie, kiedy Carlos kupił walizki dla Carmen. Pineda wyjaśnia Tadeo, że Vicente uzależnił swoje wejście do fundacji od przyznania mu stypendium.

Natalia pyta Diega, czy był zaręczony z Dianą, gdy zaczęli się spotykać w Tuxpan. Vicente oświadcza Dianie i Karinie, że je zdemaskował. Eleazar prosi sprzedawczynię walizek o złożenie zeznań. Szef ochrony pokazuje Diegowi nagranie, na którym widać sylwetki dwóch kobiet w korytarzu firmy tuż po przyjściu Natalii.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. ania
  10 febrero, 2016 o 9:54 pm  - Responder

  kiedy tamten sie obudzi?dojdzie do czegos miedy diego a natalia zanim obudzi sie rodrigo?

 2. Aaneczka04
  12 febrero, 2016 o 1:48 pm  - Responder

  Rodrigo obudzi się jakoś po 30 odcinku.

 3. ania
  12 febrero, 2016 o 8:04 pm  - Responder

  to juz niedlugo:(