Odcinek 21

W 21. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene czuje się niekochana i próbuje utopić swoje żale w kieliszku. Emisja 12 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Odcinek 21

Eleazar wręcza Albertowi dowody na to, że Carlos kupił walizki, w których znaleziono narkotyki. Mężczyzna zobowiązuje się zmusić sędziego, żeby zajął się sprawą Carmen. Być może uda mu się wywalczyć zmniejszenie kary dla kobiety oraz wykupienie jej wolności za kaucję.

Andrés odwiedza Luz. Wyjaśnia jej, że zaciągnął się na statek jako kupiec. Irene mówi Diegowi, że Vicente zagroził jego żonie. Diego obwinia żonę o podłożenie narkotyków do rzeczy Natalii. Ona wypiera się winy i wytyka mężowi, że nie powiedział mu, że Diana jest tą dziewczyną, która zawróciła mu w głowie w Tuxpan. Luz daje Andrésowi namiary na Natalię. Vicente nie wierzy w to, że Diana mogła podrzucić komuś narkotyki. Andrés odnajduje Natalię i wręcz jej prezent. Wyznaje, że nigdy o niej nie zapomniał i próbuje ją pocałować, ale ona mu na to nie pozwala, gdyż nie odwzajemnia jego uczuć.

Vicente opowiada Diegowi o tym, jak musiał wysłać Irene do Szwajcarii, żeby ocalić ją przed Tadeo Vargasem. Natalia wyznaje księdzu Juancho na spowiedzi, że zakochała się w Diegu, lecz nie może zniszczyć jego małżeństwo. Tadeo wyjaśnia Irene, w jaki sposób jej ojciec ich ze sobą rozdzielił oraz zapowiada, że nie zrezygnuje z walki o nią. Irene czyni wyrzuty ojcu, że nie okazuje jej miłości.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze