Odcinek 32

W 32. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia godzi się z Diegiem. Carmen daje drugą szansę Chatowi. Emisja 19 lutego o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 32

Natalia próbuje upewnić się, czy Lupita miała rację, lecz gdy wchodzi do salonu zastaje Carmen samą, bez Eleazara. Carmen przyznaje się później ojcu Juanchowi, że całowała się z Eleazarem. Eleazar również zwierza się księdzu ze swojego pocałunku. Ten przestrzega go przed romansem z kobietą. Carmen jest zła na Andrésa, że zdradził jej adres Chatowi, nie zapytawszy o pozwolenie. Chato prosi Carmen o rozmowę, ale ona odmawia. Lupita wstawia się za ojcem.

Kimberly wmawia Carmen, że ona i Eleazar spędzili razem noc. Carmen postanawia dać Chatowi drugą szansę i oznajmia swoją decyzję rodzinie. Alonso obserwuje, jak Irene i Tadeo wchodzą razem do restauracji. Tadeo oferuje kobiecie swoją przyjaźń. Ona wyznaje, że wciąż stanowi ważną część jej przeszłości i chwyta go za ręce. Alonso nakrywa ich razem. Eleazar wpada w złość, gdy Chato informuje mu, że on i Carmen zeszli się ze sobą. Następnie pyta Carmen, czy pocałunek, który dali sobie zeszłej nocy, coś dla niej znaczył. Ona zaprzecza. Natalia i Diego godzą się i obiecują darzyć się wzajemnym zaufaniem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. ania
  22 febrero, 2016 o 3:31 pm  - Responder

  co z tymi streszczeniami ?

 2. ewelina
  22 febrero, 2016 o 5:08 pm  - Responder

  czemu nie dajecie tych streszczeń a nigdzie nie ma streszczeń i nie wiem co się dzieje

 3. Kwiat
  22 febrero, 2016 o 10:35 pm  - Responder

  Nie doczekamy się chyba.