Odcinek 3

W 3. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodzina García przeprowadza się do stolicy. Diego zostaje napadnięty. Emisja 1 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Odcinek 3

Rodrigo nie odzyskuje przytomności po uderzeniu, jakie zadał mi Andrés. Chłopak zostaje przewieziony do szpitala w stolicy. Vicente, jego dziadek, złości się, że policja nie poczyniła żadnych postępów w ujęciu napastnika i prosi prokuratora, żeby wysłał dwoje swoich ludzi do Tuxpan. Diego dzwoni do Hildy z prośbą o pomoc w odnalezieniu Natalii.

Diana przekupuje Hildę, żeby nie zdradziła Diegowi żadnych informacji na temat Natalii. Alonso sugeruje Diegowi, żeby wrócił do Tuxpan i sam odnalazł tą, której szuka. Diana obiecuje Hildzie, że dostanie więcej pieniędzy, jeśli będzie dalej milczała. Diego dowiaduje się od sąsiadów Natalii, że dziewczyna uciekła z miasteczka z rybakiem. Postanawia nie zaprzątać sobie nią więcej głowy.

Rodzina García przeprowadza się do stolicy. Eleazarowi nie podoba się, że będą mieszkali w tym samym budynku, co Luz. Natalia zdobywa pracę jako sprzedawczyni amuletów i kończy kurs komputerowy. Carmen dostaje kredyt i otwiera karczmę, gdzie wydaje huczną imprezę. Eleazar robi się zazdrosny, gdy Carmen zaczyna tańczyć z Carlosem. Diego bierze ślub z Dianą i odnosi sukcesy zawodowe. W drodze na spotkanie z klientami zostaje napadnięty.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze