Odcinek 33

W 33. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana pozywa Diega. Carmen szuka pojednania z Eleazarem. Emisja 22 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 33

Diego oznajmia Natalii, że rozwodzi się z żoną i wystąpi o wykonanie badań DNA na potwierdzenie ojcostwa, gdyż podejrzewa, że Diana spodziewa się dziecka innego mężczyzny. Lupita mówi Eleazarowi, że widziała, jak całował się z Carmen i chciałaby, że zostali parą. Karina próbuje zmusić Dianę, by wsparła ją finansowo w utrzymaniu mieszkania. Eleazar przystaje na pomysł spędzenia wspólnego weekendu z Kimberly.

Diana obwinia Oliveria o to, że zaszła w ciążę i straciła dom oraz pieniądze. Chato zanosi Carmen serenadę. Ona tymczasem wybiera się z wizytą do Eleazara z zamiarem wyjaśnienia nieporozumień, lecz na widok Kimberly zmienia zdanie i wycofuje się. Tiburcio namawia Vicentego, żeby powiedział Irenę prawdę, ale ten odmawia z obawy o reakcję córki. Chato przygotowuje romantyczną kolację dla Carmen. Kiedy zaczyna ją obmacywać, ona wymierza mu policzek.

Irene zaprasza Alonsa do swojego biura, żeby pokazać mu obraz sprezentowany przez Tadea. Diana pojawia się w domu Diega z adwokatem. Ten oznajmia, że Diego zostaje pozwany o stosowanie przemocy wobec ciężarnej żony oraz wyrzucenie jej z domu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze