Odcinek 34

W 34. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Lekarz sugeruje Irene i Diegowi odłączenie Rodriga od aparatury. Emisja 22 lutego o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 34

Brigitte uświadamia Carmen, że Diego rozwodzi się z żoną z powodu Natalii. Natalia wyjaśnia, że Diego przyłapał Dianę na zdradzie i dlatego chce się z nią rozejść. Diego nakazuje Albertowi wykorzystać w sądzie niewierność żony oraz oświadcza, że nie zamierza dzielić się z nią pieniędzmi. Natalia mówi Diegowi o tym, że Carmen zezłościła się na wieść, że jest żonaty i uważa, że powinni zaczekać, aż zakończy spór z żoną.

Chato symuluje wypadek, żeby zwrócić uwagę Carmen. Ojciec Juancho gani kobietę za to, że wpuściła byłego kochanka do swojego domu. Brigitte zostawia u Irene swoje projekty. Natalia wyjaśnia Irene, że Brigitte notorycznie próbuje jej dokuczyć i przypomina jej o tym, że jako jedyna z rodzeństwa została adoptowana. By pocieszyć dziewczynę, Irene zdradza jej, że także wychowali ją nie biologiczni rodzice.

Sędzia wyznacza mecenasowi Cisnerosowi czterdzieści osiem godzin na przedstawienie dowodów niewierności Diega oraz wydaje nakaz wykonania badań DNA na potwierdzenie ojcostwa. Doktor Ocampo sugeruje Irene i Diegowi, że powinni pozwolić Rodrigowi umrzeć.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    23 febrero, 2016 o 11:17 am  - Responder

    a cos bardziej do przodu?to bylo wczoraj

  2. ania
    23 febrero, 2016 o 11:19 am  - Responder

    irene ma fajne wlosy i wogole jest ładna,pasuja do siebie z alonso