Odcinek 35

W 35. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene, Diego i Vicente debatują nad stanem Rodriga. Emisja 23 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 35

Ani Irene, ani Diego nie zgadzają się na odłączenie Rodriga od aparatury podtrzymującej mu życie. Natalia zarzuca Brigitte, że próbowała oczernić ją w oczach Irene. Ta zaś wypomina siostrze, że niejednokrotnie odmówiła jej pomocy. Carmen myśli, że Irene próbuje skłócić ze sobą jej córki i ostrzega Natalię, by uważała zarówno na Diega, jak i jego ciotkę.

Abdul daje Carmen do zrozumienia, że nie toleruje obecności Chata. Natalia namawia Carmen, żeby nie pozwoliła, by obecność Chata wprowadziła zamęt w ich rodzinie. Diana i mecenas Cisneros proszą detektywa Vázqueza o sfabrykowanie zdjęć, które posłużyłyby jako dowód o niewierności Diega. Mężczyzna zgadza się to zrobić za sowitą zapłatą. Vicente przyznaje się przed Irene i Diegiem, że także rozważał opcję uśmiercenia wnuka. Andrés namawia Chata do opuszczenia Carmen. Alonso całuje Irene. Diego i Natalia posyłają sobie miłosne wiadomości.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze