Odcinek 37

W 37. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia dowiaduje się, że Diana oczekuje dziecka Diega. Emisja 24 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 37

Irene mówi Alonsowi, że jest dla niej zbyt młody i odchodzi. Diego uświadamia Dianę, że na nic zdała się jej próba przekonania sędziego o jego niewierności przy pomocy fotomontażu oraz że ich rozwód jest już faktem, a do tego będzie musiała wykonać badania DNA na potwierdzenie jego ojcostwa. Alonso całuje Irene, ale ona nie akceptuje jego uczucia. Eleazar zwierza się Alonsowi, że czuje się podobnie jak on, albowiem także został odrzucony przez kobietę, którą kocha.

Natalia zaprasza Irene do swojego domu, żeby przedstawić ją matce. Carmen nie ma zaufania do Irene. Brigitte wykorzystuje okazję i błaga Irene o pracę. Luz wytyka Carmen, że jest zazdrosna o Irene i namawia ją, żeby dała kobiecie szansę. Badania DNA potwierdzają, że Diego jest ojcem dziecka Diany. Diana rozkazuje mecenasowi Cisnerosowi wynegocjować wysokie alimenty. Diego oznajmia Albertowi, że zapewni dziecku wszystkie potrzeby, lecz nie interesuje go los Diany. Diana zapowiada Hildzie, że zemści się na rodzinie Cáceresów. Diego wyznaje Natalii, że Diana spodziewa się jego dziecka.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. ewelina
  23 febrero, 2016 o 5:39 pm  - Responder

  a gdzie odcinek 38 ?

 2. agata
  23 febrero, 2016 o 7:03 pm  - Responder

  To będzie naprawde dziecko sięga czy podrobi testy

 3. ania
  23 febrero, 2016 o 8:25 pm  - Responder

  podrobi napewno

 4. ania
  23 febrero, 2016 o 8:27 pm  - Responder

  zreszta i tak poroni a potem sie zabije samochodem

 5. rene
  24 febrero, 2016 o 6:38 pm  - Responder

  To dziecko nie jest diega