Odcinek 39

W 39. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana mierzy do Diega z broni. Dochodzi do szamotaniny. Emisja 25 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 39

Eleazar nie chce się przyznać matce, że zakochał się w Carmen. Chato prosi Carmen o rękę i przysięga, że tym razem z niej nie zadrwi. Kobieta obiecuje przemyśleć jego propozycję. Diana pojawia się w domu Carmen, żeby obwinić jej córkę o rozpad jej małżeństwa. Carmen nie pozwala jej obrażać Natalii oraz insynuuje, że sama ponosi winę za sytuację, w jakiej się znalazła.

Diego przeprasza Carmen za zachowanie żony i zapewnia ją, że Natalia nie jest niczemu winna. Wyjaśnia również, że nigdy nie dogadywał się z żoną, zaś ostatnio odkrył, że ma kochanka. Carmen sugeruje Diegowi, żeby rozwiązał swoje problemy z Daną zanim zaoferuje cokolwiek Natalii. Brigitte zarzuca Natalii, że przeinacza fakty, żeby tylko zachować twarz. Natalia nie rozumie, dlaczego jej przyrodnia siostra żywi do niej tak wielki resentyment.

Diego czyni wyrzuty Dianie z powodu skandalu, jaki próbowała wywołać w domu Natalii. Kobieta wyciąga broń i mierząc z niej do męża, oświadcza mu, że nie odda go żadnej innej kobiecie. Kiedy Diego próbuje ją obezwładnić, pada strzał.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze