Odcinek 4

W 4. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego przypadkowo spotyka Dianę. Dziewczyna ucieka na jego widok. Emisja 1 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Odcinek 4

Diego zostaje napadnięty przez mężczyznę z bronią. Ten wsiada do jego samochodu i żąda wydania portfela, który opróżnia z pieniędzy, a następnie wyrzuca przez okno. Portfel wpada w ręce Abdula, który przypadkowo tamtędy przechodzi. Dwoje funkcjonariuszy policji przygląda się całemu zdarzeniu i dokonuje zatrzymania Abdula, którego posądza o współpracę ze złodziejem. Diego wysadza złodzieja ze swojego samochodu. Abdul dzwoni do ojca Juancho i Eleazara z prośbą o pomoc.

Policjant Ortiz kontaktuje się z Diegiem. Kiedy ten zeznaje, że to nie Abdul na niego napadł, zatrzymany zostaje zwolniony z aresztu. Diego przypadkowo spotyka Nataię na komisariacie policji. Na jego widok dziewczyna wpada w panikę i ucieka. Postanawia zwrócić się do Eleazara z prośbą o podanie jej adresu zamieszkania. Vicente prosi Diega o pomoc w interesach. Diana próbuje przekonać męża, żeby zatrudnił w firmie jej przyjaciółkę Karinę. Ponieważ on odmawia, tłumacząc, że powinna przejść przez taką samą rekrutację, jak pozostałe kandydatki, zwraca się z tą samą prośbą do kierownika działu zatrudnienia. Natalia także zgłasza swoją kandydaturę do pracy w firmie Caprico.

Diego składa Natalii niezapowiedzianą wizytę. Dziewczyna znów nie potrafi nad sobą zapanować i przegania go. Carmen czyni wyrzuty Eleazarowi, że dał Diegowi adres Natalii. Oliverio, kochanek Diany, proponuje jej romantyczną schadzkę. Diego wyjaśnia Alonsowi, że złożył wizytę Natalii w jej mieszkaniu, ale został wyproszony. Gámez obwieszcza Diegowi, że postanowił zatrudnić Karinę na stanowisku jego sekretarki. Następnie dzwoni do Natalii, żeby zaoferować jej pracę w innym dziale.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze