Odcinek 40

W 40. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego nie potrafi opanować zazdrości na widok Natalii i Andrésa. Emisja 25 lutego o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 40

Diego gani Dianę za jej bezmyślne zachowanie. Irene zawiadamia Alonsa, że Diana usiłowała postrzelić Diega. Diego wyznaje Alonsowi, że jego życie u boku Diany jest piekłem i nie potrafi kontrolować żony. Vicente dowiaduje się o incydencie z bronią i rozkazuje Albertowi zająć się Dianą. Alberto proponuje pozwać kobietę o próbę zabójstwa, lecz uprzedza, że wtedy mogłaby trafić do więzienia. Diego nie chce narażać życia dziecka. Postanawia zatrudnić pielęgniarkę, która będzie doglądała jego żony, nawet wbrew jej woli.

Diana wstrzykuje pielęgniarce Hermelindzie środek nasenny. Lala zawiadamia Diega o kolejnym występku jego żony. Carmen sporządza listę rzeczy, jakie Chato musi zrobić, żeby zgodziła się za niego wyjść. Diana szuka sojuszniczki w osobie Hildy. Diego uświadamia dziadka, że pomysł z pielęgniarką spalił na panewce i zamierza wezwać na pomoc jej matkę.

Vicente namawia Irene, żeby przekonała Diega do rzucenia Natalii i zajęcia się chorą żoną. Irene odmawia. Diana złości się na Diega oraz pozostałych domowników za to, że dbają jedynie o dobro jej dziecka, a nie o nią samą. Lupita nie chce spędzać czasu ze swoim ojcem. Alonso wysyła Irene miłosną wiadomość. Diego jest świadkiem serdecznego pocałunku Natalii i Andrésa.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze