Odcinek 41

W 41. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana ucieka się do szantażu, by rozdzielić Natalię i Diega. Emisja 26 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 41

Diego myśli, że Natalia umówiła się z Andrésem i robi się zazdrosny. Andrés wyjaśnia mu, że jest w błędzie oraz sugeruje, żeby nie wątpił w szczerość Natalii. Carmen wypomina Chatowi, że zostawił ją i jej rodzinę. Chato udaje przed Diegiem zatroskanego ojca i wypytuje go o jego życie oraz intencje wobec Natalii. Natalia wyjaśnia Diegowi, że Chato jest łgarzem, który przed siedmioma laty wyszedł do sklepu po papierosy i przepadł bez wieści, a teraz wrócił z nadzieją na odzyskanie rodziny.

Alonso obawia się, że Irene nic do niego nie czuje. Irene złości się na Brigitte za to, że naniosła poprawki do projektu jej sukni, nie zapytawszy jej o zdanie. Vicente dowiaduje się o działalności Irene i wpada w złość. Kobieta wyjaśnia ojcu, że chciała mu zrobić niespodziankę i tłumaczy, że jej firma odnosi pierwsze sukcesy. On jednak nie zgadza się na to, by wykorzystywała jego biuro do własnych celów. Dodaje również, że żałuje, że ją adoptował.

Natalia zawiadamia Diega o tym, że Vicente zdemaskował Irene, wyrzucił je z pracy oraz polecił zniszczyć wszystkie rzeczy. Diego wstawia się za ciotką i oznajmia dziadkowi, że jeśli nie przyzwoli na działalność Irene, odejdzie z pracy. Natalia mówi ojcu Juanchowi, że żona Diega wysłała jej wiadomość z groźbą, że usunie ciążę, jeśli nie zostawi Diega.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    24 febrero, 2016 o 5:18 pm  - Responder

    fiśnieta ta diana

  2. Carola
    26 febrero, 2016 o 8:43 pm  - Responder

    Ale fajnie gra Esmeralda taką wariatkę