Odcinek 42

W 42. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene przyjmuje miłość Alonsa, ale prosi go o dyskrecję. Emisja 26 lutego o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 42

Vicente jest przekonany, że Irene znów zagląda do kieliszka i zamierza udowodnić Diegowi, że niepotrzebnie się naraża. Alonso oferuje swoje wsparcie Irene, żeby powstrzymać ją przed nawrotem do alkoholu. Ojciec Juancho obiecuje Natalii, że spróbuje przemówić Dianie do rozsądku, lecz jeśli zawiedzie, będzie musiała powiedzieć Diegowi o szantażu jego żony.

Irene i Alonso całują się. Vicente przyjmuje księdza Juancho w swoim domu, gdy ten zjawia się, by poinformować go o groźbie Diany. Niestety nie daje wiary jego słowom i uważa, że Natalia wszystko zmyśliła. Tiburcio uświadamia Vicentemu, że ksiądz Juancho jest proboszczem parafii, w której podrzucił swoją wnuczkę i namawia go, żeby wypytał go o los dziewczynki. Vicente odmawia. Natalia pokazuje Diegowi wiadomość od Diany.

Irene prosi Alonsa, żeby utrzymywali swój związek w sekrecie. Diana przekonuje swoją matkę Alinę, że rodzina Cáceresów źle ją traktuje i wymyśliła na jej temat wierutne kłamstwa. W obecności teściowej Diego nazywa Dianę oszustką oraz wypomina jej, jak sprowadziła do domu kochanka i wmówiła wszystkim, że jest jej kuzynem. Na dowód swoich słów pokazuje nagranie wideo. Diego i Irene postanawiają rozkręcić interes z odzieżą bez pomocy Vicentego. Natalia proponuje Irene, żeby tymczasowo przeniosła pracę do jej domu, zanim wynajmie odpowiedni lokal.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze