Odcinek 43

W 43. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Alina zarzuca Diegowi, że zaniedbał żonę. Alonso jest zazdrosny. Emisja 29 lutego o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 43

Alina zasięga opinii Alonsa w sprawie stanu zdrowia Diany. Carmen z wielkim trudem znosi obecność Irene w swoim domu. Diego nakazuje Albertowi pozwać firmę Caprico. Brigitte zarzuca Natalii, że próbuje przypodobać się Irene. Carmen strofuje córkę i radzi jej, by sama spróbowała do czegoś dojść i przestała zazdrościć siostrze.

Alonso znajduje wiadomość od Tadea w telefonie Irene. Ona zapewnia go, że Tadeo jest przeszłością, a teraz kocha tylko jego. Alina obwinia Diega o próbę przypisania jej córce choroby umysłowej i umieszczenia jej w zakładzie psychiatrycznym. Uważa także, że problemy Diany wzięły się z tego, że nie okazuje jej zainteresowania.

Chato wytyka Carmen, że traktuje Irene zbyt surowo. Kobieta tłumaczy swoje zachowanie obawą o utratę miłości córek. Alina namawia córkę, żeby zamieszkała z nią, ale ona odmawia ze względu na korzyści finansowe, jakie przyniesie jej dziecko. Do tego łudzi się, że po porodzie odzyska Diega. Brigitte kokietuje Diega…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze