Odcinek 44

W 44. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Vicente nie zgadza się wypłacić wnukowi odprawy. Emisja 29 lutego o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 44

Irene obawia się, że nie zdobędzie wystarczających środków na rozkręcenie interesu, a Vicente zrobi wszystko, by zatrzymać Diega w firmie. Chłopak oznajmia jednak, że nie zagrzeje dłużej miejsca ani w Caprico, ani w domu. Tadeo umawia się z Irene, żeby przedstawić jej potencjalną klientkę. Alonso jest zazdrosny. Vicente złości się na wieść o wyprowadzce Diega.

Alina zarzuca zięciowi, że postępuje jak tchórz oraz zapowiada, że zabierze córkę ze sobą i nigdy nie pozna swojego syna. Diego nie zgłasza sprzeciwu. Lupita wyznaje Eleazarowi, że nie chce, żeby jej mama wiązała się z Chatem. Vicente prosi Dianę, żeby została w jego domu. Ona stawia warunek – chce otrzymywać w zamian comiesięczną zapłatę oraz jego pomoc w odzyskaniu Diega. Vicente zgadza się, a następnie atakuje Irene, którą uważa za winną decyzji Diega o wyprowadzce.

Tadeo oferuje Irene i Diegowi swoje wsparcie finansowe. Irene nie chce przyjmować jego pomocy, aby nie mieć wobec niego żadnych zobowiązań. Diego obiecuje ciotce, że znajdzie inne rozwiązanie. Wraca do dziadka, żeby go szantażować – jeśli ten nie wypłaci mu odprawy, pozwie go przed sądem. Vicente domyśla się, że chłopak chce włożyć wszystkie pieniądze w interes Irene i nie daje się szantażować. Diego zostaje zmuszony do przyjęcia oferty Tadea.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze