Odcinek 45

W 45. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana i Brigitte zmawiają się przeciwko Natalii. Emisja 1 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 45

Irene uważa, że Natalia niepotrzebnie wstawia się za swoją siostrą. Nakazuje jej uprzedzić Brigitte, że jeśli nie zmieni swojego zachowania, będzie musiała pożegnać się z pracą. Diana słyszy, jak Brigitte krytykuje Natalię i proponuje jej, żeby zostały sojuszniczkami. Dziewczyna początkowo udaje obrażoną, lecz szybko zmienia zdanie i przystaje na propozycję. Ostrzega jednak, że jeśli ją zdradzi, nie tylko wyprze się wszystkiego, ale zyska w niej dodatkowego wroga.

Irene wypomina Alonsowi, że spotkał się z Kariną. On zaś złości się na nią o jej relacje z Tadeem. Uważa, że za finansowym wsparciem oferowanym przez malarza stoją ukryte intencje. Vicente zakazuje Tadeowi udzielania pomocy Irene, lecz ten ignoruje go. Irene gani Brigitte za jej nieposłuszeństwo oraz ostrzega, że zwolni ją z pracy, jeśli się nie zmieni. Dziewczyna obarcza siostrę winą za swoje problemy, a następnie biegnie na skargę do matki. Irene wstawia się za Natalią przed Carmen.

Tadeo prosi Irene, żeby opowiedziała mu wszystko na temat ich córki. Ona mówi mu o tym, jak uciekła z domu ze strachu przed ojcem i zemdlała na ulicy, zaś gdy odzyskała przytomność, niemowlę zniknęło, a Tiburcio wmówił jej, że umarło.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze