Odcinek 46

W 46. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene wypomina ojcu, że zamiast jej pomóc, rzuca jej kłody pod nogi. Emisja 1 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 46

Irene wyznaje Tadeowi, że jedynymi rzeczami, jakie pozostały jej po córce, to wspomnienia i poczucie winy. Lupita namawia Eleazara, żeby pokrzyżował plany małżeńskie jej matki, ale ten nie chce się niepotrzebnie angażować. Tadeo dowiaduje się, że Irene jest zakochana w Alonsie. Karina wyznaje Alonsowi miłość i skrada mu pocałunek. On ją odtrąca oraz daje zrozumienia, że nie będą razem.

Irene jest zła na ojca za to, że próbował zmusić Tadea do wycofania pomocy. Vicente tłumaczy się, że zrobił to, bo uważa, że nie powinna przyjmować pieniędzy od mężczyzny, który porzucił ją, gdy była w ciąży. Irene uświadamia go, że jest w błędzie. Alonso zwierza się Diegowi, że przyzwolił na to, by inna kobieta skradła mu pocałunek. Rosario oznajmia Marze, że nie chce jej widzieć z żadnym innym mężczyzną, a zwłaszcza z Paolem. Irene dowiaduje się, że Tadeo trafił do szpitala i jest w ciężkim stanie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze