Odcinek 47

W 47. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irma dowiaduje się, że Rodrigo ma brata bliźniaka. Emisja 2 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 47

Elena mówi Irene, że Tadeo ma guza mózgu. Mężczyzna przyjmuje lekarstwa, które hamują rozrost krwiaka. Ponadto, klasyfikuje się do operacji, która jest dość ryzykowna i może zaszkodzić jego wzrokowi lub układ ruchu. Tadeo złości się na Elenę za to, że powiedziała o jego problemach Irene. Oliverio próbuje rozkochać w sobie Alinę, żeby następnie ją oszukać.

Vicente chce omówić z Diegiem warunki jego ponownego zatrudnienia w rodzinnej firmie. Diego zmusza dziadka do zaakceptowania jego osobistego projektu z Irene. Diana wręcza Brigitte kropelki dla Natalii i wmawia jej, że mają działalnie lecznicze. Tak naprawdę jednak są trucizną, która ma zabić jej siostrę. Andrés nakrywa Brigitte z Dianą i żąda wyjaśnień. Brigitte zasłania się historyjką o przypadkowym spotkaniu.

Vicente nakazuje Diegowi wrócić do domu i zająć się żoną. Kiedy chłopak odmawia, prosi o pomoc Irene, lecz ta nie chce się angażować. Andrés nie rozumie, dlaczego Natalia wybaczyła swojemu niedoszłemu gwałcicielowi. Diana odkrywa, że Oliverio próbuje uwieść jej matkę. Alina zawiadamia Diega, że Diana źle się poczuła i obie są w drodze do szpitala. Irma przeraża się na widok Diega. Doktor Ocampo wyjaśnia jej, że Diego jest bliźniaczym bratem Rodriga.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze