Odcinek 49

W 49. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo pragnie zemsty na Diegu i szuka sojusznika. Emisja 3 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 49

Natalia podejrzewa, że Diego naprawdę jest gwałcicielem. Dzięki opowieściom Brigitte, Diana dochodzi do wniosku, że to nie Diego, lecz Rodrigo usiłował zgwałcić Natalię. Następnie idzie do pokoju szwagra i mówi, że chciałby się zemścić na mężu i jego kochance. Rodrigo otwiera oczy i pełny nienawiści oświadcza, że podziela jej pragnienie. Diana zaczyna krzyczeć z przerażenia. Kiedy przybiega pielęgniarka, mówi jej, że Rodrigo otworzył oczy i do niej przemówił. Ta zapewnia ją, że tylko jej się przywidziało.

Alonso zapewnia Diega, że jego żona nie postradała zmysłów. On nie zgadza się z jego opinią i odbiera telefon ze szpitala z informacją, że Diana miała załamanie i podano jej środek uspokajający. Diana zapewnia Diega, że Rodrigo otworzył oczy i powiedział jej, że chce się na nim zemścić. Tadeo nie zgadza się na przyjęcie radioterapii. Irene namawia go, żeby się nie poddawał i zgodził na leczenie. On zmienia zdanie ze względu na nią.

Irma doznaje szoku, kiedy Rodrigo budzi się i mówi jej, że czuje się zdradzony przez bliskich, którzy życzą mu śmierci i pragnie się na nich zemścić. Proponuje jej, żeby została jego wspólniczką oraz prosi o dyskrecję – nikt nie może wiedzieć, że wybudził się ze śpiączki. Karina chce sprawić Alonsowi przyjemność i przyozdabia jego gabinet balonami. Rodrigo oferuje Irmie sowitą zapłatę, jeśli zgodzi się pomóc mu w jego zemście.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    5 marzo, 2016 o 8:17 am  - Responder

    Nie ma miedzy nimi tej chemii co u Fiorelli i Pedra