Odcinek 5

W 5. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia obawia się, że Diego znów spróbuje ją zgwałcić. Emisja 2 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Odcinek 5

Karina jest szczęśliwa z powodu otrzymanej pracy i podpisuje umowę z firmą Caprico. Oliverio wyznaje Dianie miłość i mówi jej, że są dla siebie stworzeni. Brigette żąda od Carmen pieniędzy na ubranie, ale ona tłumaczy się, że ich nie ma. Carlos zaprasza Carmen na kolację. Kobieta proponuje mu, żeby zjedli u niej w domu.

Natalia przychodzi do firmy Caprico, by podpisać umowę. Gamez wysyła ją do gabinetu wiceprezesa, gdzie spotyka Diega. Kiedy chłopak zamyka się z nią gabinecie, zaczyna krzyczeć. Vicente wyrzuca ją z firmy i ostrzega wnuka, że podzieli jej los, jeśli odkryje że zdradza swoją narzeczoną. Karina dowiaduje się o incydencie i donosi o nim Dianie. Ta zaś nakazuje jej zdobyć dane Natalii. Eleazar zgadza się pomóc policjantce Jacqueline w pozyskaniu informacji o grupie trudzącej się przemytem narkotyków.

Natalia odwiedza księdza Juancho, żeby opowiedzieć mu o przykrym doświadczeniu, jakie spotkało ją w fimie Caprico. Diego rozkazuje Gamezowi zatrudnić Natalię i podwoić jej wynagrodzenie. Mężczyzna próbuje skontaktować się z dziewczyną telefonicznie, lecz Carmen oznajmia mu, że Natalia nie zamierza pracować w jego firmie. Ojciec Juancho przerywa spotkanie akcjonariuszy firmy Caprico, by publicznie obwinić Diega o usiłowanie gwałtu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze