Odcinek 50

W 50. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia rezygnuje z pracy dla Irene z powodu problemów z Diegiem. Emisja 3 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 50

Irma zostaje sojuszniczką Rodriga. Irene uświadamia Diega, że Natalia zachowuje się wobec niego bardzo poważnie. On tłumaczy to zmęczeniem z powodu problemów. Alonso wyznaje Irene, że jest o nią zazdrosny oraz obawia się, że Tadeo spróbuje wykorzystać swoją chorobę, żeby nią manipulować.

Diana obliguje Rodriga, żeby przestał udawać przed nią pogrążonego w śpiączce i oznajmia mu, że wie o jego próbie dokonania gwałtu. Pojawia się Irma i wyprasza ją z pokoju Rodriga. Diego wyznaje Natalii miłość i wręcza jej pierścionek jego matki. Ona nie przyjmuje prezentu. Co więcej, mówi mu, że nie czuje się z nim dobrze i proponuje, żeby przestali się spotykać. Brigitte zawiadamia Dianę, że Natalia i Diego zerwali ze sobą. Rodrigo uwodzi Irmę i uprawia z nią seks.

Natalia oznajmia Irene, że odchodzi z pracy z powodu nadmiaru problemów. Irene domyśla się, że jej decyzja podyktowana jest kłopotami z Diegiem i radzi dziewczynie rozdzielić sprawy prywatne od zawodowych. Kiedy uświadamia sobie, że żadne argumenty do niej nie przemawiają, zarzuca jej niedojrzałość oraz daje wyraz swojego rozczarowania.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze