Odcinek 51

W 51. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Alonso sugeruje Diegowi, że Rodrigo był gwałcicielem. Emisja 4 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 51

Brigitte sprzedaje Dianie informację o tym, że Natalia odeszła z Caprico. Diana prosi dziewczynę, żeby nie przestawała podawać kropelek siostrze. Natalia coraz bardziej przekonuje się do myśli, że Diego jest gwałcicielem. Ángela zapewnia ją, że kiedy spotykała się z Diegiem, ten nigdy nie przejawiał agresji.

Karina nie daje za wygraną i stara się ze wszystkich sił przyciągnąć uwagę Alonsa, chociaż on daje jej jasno do zrozumienia, że mogą zostać tylko przyjaciółmi. Carmen złości się na Natalię za to, że zrezygnowała z pracy w Caprico. Dziewczyna wyjaśnia jej, że zerwała z Diegiem i postanowiła trzymać się jak najdalej od wszystkiego, co się z nim wiąże. Carmen nie rozumie, dlaczego rozstali się pomimo tak wielu starań. Diana zażywa środek na przeczyszczenie, żeby następnie wmówić Diegowi, że ich dziecko się rusza.

Diego proponuje Irene, by przekonała Natalię do powrotu do pracy i obiecuje, że usunie się na bok. Ona nie zgadza się na takie rozwiązanie. Alonso insynuuje Diegowi, że być może Rodrigo próbował zgwałcić Dianę, a ona przypisała przestępstwo jemu. Diego nie wierzy w to, że jego brat byłby zdolny to tak nikczemnego czynu oraz że Natalia miałaby wystarczająco sił, żeby uderzyć jego brata. Kiedy Alonso sugeruje przyjacielowi, że ktoś pomógł Natalii, ten przypomina sobie rozmowę dziewczyny z Andrésem…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. kasiap000
    4 marzo, 2016 o 7:14 pm  - Responder

    Gdzie mogę obejrzeć dzisiejszy odciek?