Odcinek 52

W 52. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana musi usunąć ciążę. Natalia prosi Diega o wybaczenie. Emisja 4 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 52

Diego nie akceptuje myśli, że Rodrigo jest gwałcicielem. Vicente niechętnie zgadza się, żeby Diana zamieszkała w jego domu po wyjściu ze szpitala. Rodrigo wmawia Irmie, że Diego zazdrościł mu powodzenia u dziewczyn i lubił podawać się za niego, żeby korzystać z jego zdobyczy, dlatego pragnie się na nim zemścić.

Irene wyznaje Tadeowi, że zawiodła się na dwóch ważnych dla niej osobach – Natalii i Alonsie. Rodrigo prosi Irmę, żeby sprawdziła, jak rozwija się jego rodzina firma Caprico. Diego zabiera Dianę do domu dziadka. Oznajmia jej jednak, że nie zamieszka z nią oraz że może liczyć jedynie na jego wsparcie w sprawach dotyczących ich dziecka. Później odbywa rozmowę z Natalią. Proponuje dziewczynie, że usunie się na bok, jeśli zgodzi się zostać w pracy. Pyta ją również, czy w przeszłości doświadczyła próby gwałtu, lecz ona nie odpowiada.

Jaiba próbuje zaszkodzić interesom Carmen, rozgłaszając złe komentarze na temat jej lokalu. Lekarz zaleca Dianie zabieg usunięcia tkanek płodowych. Ona obawia się, że wraz z utratą dziecka, straci również Diega. Natalia prosi Diega o przebaczenie i wyznaje mu miłość.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. ewelina
  2 marzo, 2016 o 5:57 pm  - Responder

  kiedy diego powie natali że ma brata bliźniaka ?

 2. tess
  2 marzo, 2016 o 9:38 pm  - Responder

  Nie powie prawda wyjdzie na jaw dopiero chyba 108 odcinku jak Natalia będzie żoną Rodriga

 3. mada
  3 marzo, 2016 o 6:34 pm  - Responder

  głupie to ze do tej pory nie powiedział o bracie. Była też okazja kiedyś jak Irene rozmawiała z Natalią o swoim pochodzeniu i rodzinie

 4. ania
  5 marzo, 2016 o 8:20 am  - Responder

  No dziwne dziwne,musza pogmatwac jak zwykle

 5. Kwiat
  7 marzo, 2016 o 1:33 pm  - Responder

  Prosimy o streszczenia:)

 6. Estrella
  7 marzo, 2016 o 4:44 pm  - Responder

  Znowu opóźnienia ze streszczeniami!.. Do tego zdjęcia które się powtarzają i były do poprzednich streszczeń